Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Części do zachodnich maszyn rolniczych - PHU Tomasz Nowak
Na zamkniętych drzwiach oddziałów wywieszony został komunikat o godzinach odwiedzin wraz z zarządzeniem wydanym przez p.o. dyrektora Ewę Bonk-Woźniakiewicz fot. Damian Stawski

W związku ze wzmożonym okresem zachorowań na grypę dyrektor SPZOZ Ewa Bonk-Woźniakiewicz podjęła decyzję o skróceniu czasu odwiedzin na oddziałach szpitalnych, pamiętać trzeba też o umyciu rąk. Chorych nie mogą odwiedzać też dzieci do lat 15.

Od czwartku 30 stycznia oddziały szpitalne w Mogilnie i w Strzelnie zostały zamknięte dla odwiedzających, a odwiedzić bliskich można tylko w godzinach od 15.00 do 17.00. Danego chorego w tych godzinach może odwiedzać tylko jedna osoba. Zakaz wstępu na oddziały szpitalne mają dzieci do lat 15. Wprowadzono też obowiązek umycia rąk przed wejściem na oddział. Ma to związek w związku z okresem wzmożonych zachorowań na grypę.

Dyrekcja SPZOZ w Mogilnie w obu filiach szpitala, w Mogilnie i Strzelnie wprowadza z dniem 30 stycznia br. ograniczenie odwiedzin chorych przebywających na oddziałach.
Ograniczenia są związane z okresem wzmożonej zachorowalności na grypę oraz choroby grypopochodne i są podyktowane troską o bezpieczeńśtwo pacjentów przebywających w szpitalu.
Od jutra do odwołania obowiązuje zakaz odwiedzin przez dzieci do lat 15. Pacjenta może odwiedzić jednorazowo jedna zdrowa osoba. Przed wejściem na oddział należy zdezynfekować ręce. Odwiedziny chorych są możliwe tylko w godzinach 15.00 - 17.00 - czytamy w zarządzeniu wydanym 29 stycznia przez p.o. dyrektora SPZOZ w Mogilnie Ewę Bonk-Woźniakowicz.

Damian Stawski, 30 I 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.