Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Oferujemy usługi maszynami budowlanymi
fot. Damian Stawski

Jak poinformował nas starosta Bartosz Nowacki - z informacji jakie posiada - mężczyzna wracając bezpośrednio z zagranicy pojechał do szpitala zakaźnego celem wykonania badań.

Co najważniejsze, mężczyzna u którego dzisiaj potwierdzono koronawirusa nie miał kontaktu z innymi mieszkańcami powiatu.

- Nie miał bezpośrednio kontaktu z żadnym z mieszkańców powiatu mogileńskiego, osoba ta zachowała się bardzo odpowiedzialnie, zgłosiła się bezpośrednio do szpitala - mówił nam szef Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego Bartosz Nowacki.

Starosta poinformował nas także, że mężczyzna ten przebywa na kwarantannie domowej.

W sprawie pierwszego przypadku zakażenia koronawirusem próbowaliśmy się także skontaktować z rzecznikiem wojewody kujawsko-pomorskiego, ten jednak nie odbiera od nas telefonu. Co ciekawe, służby wojewody jako pierwsze poinformowały o przypadku zakażenia w powiecie mogileńskim, a jak mówił nam starosta Nowacki, dopiero w następnej kolejności poinformowały o tym fakcie władze powiatu.

Damian Stawski, 28 III 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.