Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy poinformował dzisiaj o 470 nowych zakażeniach koronawirusem w naszym województwie.

17 października w całej Polsce zaraportowano 9.622 nowe przypadki zakażeń koronawirusem. To największy dobowy przyrost zakażonych w naszym kraju od początku epidemii. Zmarły z powodu COVID-19 kolejne 84 osoby, w tym 76-letnia kobieta w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym w Grudziądzu. Miała ona choroby współistniejące.
Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy poinformował dzisiaj o 470 nowych zakażeniach koronawirusem w naszym województwie. Wśród zakażonych są: 104 osoby z Bydgoszczy, 12 z Grudziądza, 25 z Inowrocławia, 30 z Torunia, 46 z Włocławka, 12 osób z powiatu aleksandrowskiego, 13 z brodnickiego, 47 z bydgoskiego, 5 z chełmińskiego, 9 z golubsko-dobrzyńskiego, 8 z grudziądzkiego, 12 z inowrocławskiego, 5 z lipnowskiego, 10 z mogileńskiego, 20 z nakielskiego, 13 z radziejowskiego, 4 z rypińskiego, 8 z sępoleńskiego, 11 z świeckiego, 24 z toruńskiego, 7 z tucholskiego, 2 z wąbrzeskiego, 16 z włocławskiego, 18 z żnińskiego. Dane 9 kolejnych osób ustala sanepid.
Przypomnijmy, że od dzisiaj 17 października, 11 powiatów ziemskich w naszym województwie, w tym cały powiat żniński i cały nakielski oraz 4 miasta na prawach powiatu, w tym obydwie stolice województwa, znajdują się w czerwonej strefie.
O obostrzeniach obowiązujących od 17 października piszemy w artykule Mogilno, Dąbrowa, Strzelno, Jeziora Wlk. i Orchowo - strefa czerwona, Trzemeszno - strefa żółta.

Marek Holak, 17 X 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.