Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Mimo maseczek widać było iż pieniądze do puszek zbierali uśmiechnięci wolontariusze   fot. Roman Wolek

Tym razem rekordu nie było, ale przekazane na orkiestrę środki są nadal liczone.

31 stycznia 29.  finał WOŚP w Trzemesznie odbył się ograniczonej formule. Z powodu pandemii nie odbyły się tym razem tradycyjne imprezy towarzyszące. Jednak tak jak zwykle, od rana do wieczora wolontariusze chodzili ulicami miasta i zbierali dobrowolne wpłaty do puszek. Można było także wpłacać pieniądze do skarbonki internetowej sztabu.Sztab mieścił się w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych. Na skwerze Hipolita Cegielskiego przygotowane zostało stoisko z wypiekami i napojami dostarczonymi przez przedstawicieli sołectw i osiedli.

Ze wstępnych danych wynika, że zebrano 53.306,39 zł. Zbiórka z puszek tradycyjnych wyniosła 30.350,39 zł a do e-skarbonki 22.956 zł. Ostateczna kwota znana będzie najwcześniej we wtorek.

Więcej zdjęć w naszej galerii. Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska oraz w e-Pałukach w czwartek, 4 lutego.

Roman Wolek, 1 II 2021

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.