Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Po przekazaniu pojemników przedstawicielom jednostek OSP każdy mógł wrzucić do nich pierwsze nakrętki fot. Magdalena Lachowicz

5 lutego w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzelnie odbyło się uroczyste wręczenie zakupionych ze środków LGD Sąsiedzi wokół Szlaku Piastowskiego pojemników na nakrętki plastikowe w kształcie serca.

Pojemniki w użyczenie otrzymały cztery jednostki OSP z powiatu mogileńskiego: OSP Dąbrowa, Gębice, Jeziora Wielkie oraz Strzelno. Przekazane jednostkom pojemniki, jak powiedział prezes LGD Jarosław Marek, mają wspomóc prowadzone przez OSP wszelkiego rodzaju akcje charytatywne mające na celu pomoc w ratowaniu życia i zdrowia, leczenie, a także pomoc osobom w trudnej sytuacji materialnej, a w szczególności strażakom - członkom Ochotniczej Straży Pożarnej lub na pozostałą działalność statutową Ochotniczych Straży Pożarnych.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 11 lutego.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 7 II 2021

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.