Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Spichlerz Romana
Pomimo trwania pandemii RCKiK w Bydgoszczy regularnie organizuje akcje wyjazdowe na terenie całego województwa fot. Justyna Kulpińska

Już jutro pomiędzy godziną 12.00 a 17.00 na parkingu w okolicach amfiteatru letniego w Parku Miejskim w Mogilnie stanie mobilny krwiobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy. Warto się tam pojawić, ponieważ liczy się każda kropla.

- Zapraszamy osoby pełnoletnie, które nie przekroczyły 65. roku życia, ważą nie mniej niż 50 kg, czują się zdrowe, nie mają objawów infekcji i pragną pomóc drugiemu człowiekowi. Na oddanie krwi poświęcamy tylko kilkadziesiąt minut, a tym gestem możemy uratować komuś życie - zachęca mieszkańców Mogilna i okolic kierownik oddziału terenowego w Inowrocławiu Aniela Zabłocka.

Kolejny, mobilny pobór krwi w Mogilnie odbędzie się w środę, 21 kwietnia.

Justyna Kulpińska, 6 IV 2021

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.