Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Spichlerz Romana
W czwartkowym spotkaniu udział wzięli starosta mogileński Bartosz Nowacki, przewodniczący Rady Powiatu Robert Musidłowski, szefowa SP ZOZ w Mogilnie Ewa Bonk-Woźniakiewicz oraz dyrektor Zespołu Szkół Zbigniew Grzechowski fot. Justyna Kulpińska

Zespoły szczepiące będą w stanie zaszczepić w Zespole Szkół nawet 700 osób tygodniowo.

Już niebawem sala gimnastyczna Zespołu Szkół w Mogilnie stanie się punktem szczepień masowych. Wszystko wskazuje na to, że antidotum na COVID-19 zostanie tam wstrzyknięte pierwszym mieszkańcom powiatu już w poniedziałek, 19 kwietnia. Zespoły szczepiące będą w stanie podać je nawet 700 osobom tygodniowo. Liczbę tę ostatecznie zweryfikuje jednak ilość dostarczanego do Mogilna preparatu.

8 kwietnia na terenie Zespołu Szkół w Mogilnie odbyło się spotkanie organizacyjne, mające na celu ustalenie szczegółów tego ważnego dla powiatu przedsięwzięcia. Uczestniczył w nim starosta mogileński Bartosz Nowacki, przewodniczący Rady Powiatu Robert Musidłowski, szefowa SP ZOZ w Mogilnie Ewa Bonk-Woźniakiewicz oraz dyrektor placówki Zbigniew Grzechowski.

Za wyborem sali gimnastycznej przemawia nie tylko jej bliskie sąsiedztwo ze szpitalem, ale też duże gabaryty obiektu, które pozwolą na zachowanie wymaganych odległości pomiędzy osobami oczekującymi na szczepienie. Istotna jest również możliwość korzystania z dużego parkingu oraz odpowiednia liczba wejść i wyjść, które ułatwią komunikację wewnątrz budynku.

Szerzej w papierowym wydaniu Tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska oraz e-Pałukach w czwartek, 15 kwietnia.

Justyna Kulpińska, 8 IV 2021

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.