Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Półfinałowy koncert MiastoGra w Strzelnie

W ramach projektu MiastoGra z Jegomościem w kapeluszu w sobotę, 12 września w ogrodach norbertańskich na terenie parafii pw. św. Trójcy odbył się koncert półfinałowy. W programie koncertu odbyły się występy lokalnych artystów, działających przy strzeleńskim Domu Kultury. Pokaz swoich zdolności przedstawili także uczestnicy warsztatów MiastoGra, którzy przygotowali na tę okazję piosenki rozrywkowe, rapowe oraz dali pokaz gry na instrumentach, które stworzone zostały z przedmiotów z recyklingu. fot. Paweł Lachowicz. Czytaj tekst. Zobacz galerię.

Półfinałowy koncert MiastoGra w Strzelnie

Filmy na stronie palukimogilno.pl można pobrać jedynie na użytek domowego archiwum. Nie można bez zgody redakcji wykorzystywać ich na innych stronach internetowych ani w celach komercyjnych.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.