Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Inauguracja Europejskich Dni Dziedzictwa w Strzelnie

12 września w Strzelnie odbyła się inauguracja wojewódzkich obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa. W ramach wydarzenia odbyła się prelekcja historyka Jacka Secha , rozstrzygnięcie VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego Portret z kujawsko-pomorskim zabytkiem w tle, promocja przewodnika z serii Kierunek Kujawsko-Pomorskie dedykowany Pomnikom historii z terenu województwa kujawsko-pomorskiego. Uroczystość uświetnił występ miejscowego chóru Harmonia fot. Magdalena Lachowicz. Czytaj tekst. Zobacz galerię.

Inauguracja Europejskich Dni Dziedzictwa w Strzelnie

Filmy na stronie palukimogilno.pl można pobrać jedynie na użytek domowego archiwum. Nie można bez zgody redakcji wykorzystywać ich na innych stronach internetowych ani w celach komercyjnych.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.