Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Ruszył XVII Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Mogileńskiej 2017 roku, który organizuje Tygodnik Lokalny Pałuki i Ziemia Mogileńska.

Szanowni Państwo wybieramy najpopularniejszych sportowców mijającego roku. To jeden z najważniejszych elementów naszej dziennikarskiej tradycji. To także jeden z kluczowych punktów łączących wszystkich, którym ta tradycja zawdzięcza początek i dzięki którym istnieje do dziś środowisko pałuckiego sportu, naszych Czytelników i nas samych. Plebiscyt niesie z sobą emocje, gorące dyskusje w czasie nominacji i kontrowersje w czasie rozstrzygnięć, a w wielkim finale staje się przyczynkiem do wielkiej satysfakcji jednych, a mniej lub bardziej skrywanych rozczarowań innych. Odczucia te stają się udziałem wszystkich wspomnianych grup, które w nasz plebiscyt są zaangażowane.

Kapituła złożona z dziennikarzy naszej gazety uznała, że w 2017 r. lista nominowanych kończy się na 25 sportowcach, z których najpopularniejszego wybierają kibice w drodze głosowania, natomiast działacza i trenera - komisja plebiscytowa na podstawie zgłoszeń.

GŁOS NA KUPONIE LUB W SMS

Głosy w plebiscycie można oddać na dwa sposoby. Pierwszym jest wpisanie nazwisk swoich faworytów na kuponie, który od dziś do 15 lutego 2018 r. będzie publikowany w kolejnych numerach tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska. Każda osoba może wypełnić i przynieść lub przysłać na adres redakcji Pałuk i Ziemi Mogileńskiej: ul. Ogrodowa 1, 88-300 Mogilno (w przesyłce nie wymagającej pokwitowania adresata) dowolną liczbę oryginalnych, wyciętych z gazety kuponów. Ważne, by dotarły do nas najpóźniej do 16 lutego (piątek) 2018 r. do 14:00 (data stempla pocztowego nie ma znaczenia). Sportowiec, którego nazwisko czytelnik wpisze na pierwszym miejscu otrzyma 5 punktów, na drugim - 3 punkty, a na trzecim - 1 punkt. Dane osobowe głosujących nie będą gromadzone ani przetwarzane w jakikolwiek sposób.

Można także głosować za pośrednictwem SMS, który wysyłamy pod numer 73601. W jego treści należy wpisać: TPM. numer sportowca, numer sportowca, numer sportowca, np. TPM. 51, 60, 72 (numery od 51 do 75 podane są poniżej przy kandydatach). Koszt przesłania jednej wiadomości SMS to 3 zł netto (3,69 zł brutto).

GŁOSUJEMY NA TRZECH KANDYDATÓW

Zarówno w głosowaniu za pomocą kuponów, jak i SMS koniecznie muszą być wytypowane 3 osoby. Głosowanie tylko na 1 bądź 2 sportowców spowoduje, że kupon lub SMS będzie nieważny. Regulamin plebiscytu na na www.palukitv.pl.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.

   

Marek Holak
Pałuki i Ziemia Mogileńska nr 1347 (49/2017)

Reklama na stronie

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.