Ruszył XVII Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Mogileńskiej 2017 roku, który organizuje Tygodnik Lokalny Pałuki i Ziemia Mogileńska.

Szanowni Państwo wybieramy najpopularniejszych sportowców mijającego roku. To jeden z najważniejszych elementów naszej dziennikarskiej tradycji. To także jeden z kluczowych punktów łączących wszystkich, którym ta tradycja zawdzięcza początek i dzięki którym istnieje do dziś środowisko pałuckiego sportu, naszych Czytelników i nas samych. Plebiscyt niesie z sobą emocje, gorące dyskusje w czasie nominacji i kontrowersje w czasie rozstrzygnięć, a w wielkim finale staje się przyczynkiem do wielkiej satysfakcji jednych, a mniej lub bardziej skrywanych rozczarowań innych. Odczucia te stają się udziałem wszystkich wspomnianych grup, które w nasz plebiscyt są zaangażowane.

Kapituła złożona z dziennikarzy naszej gazety uznała, że w 2017 r. lista nominowanych kończy się na 25 sportowcach, z których najpopularniejszego wybierają kibice w drodze głosowania, natomiast działacza i trenera - komisja plebiscytowa na podstawie zgłoszeń.

GŁOS NA KUPONIE LUB W SMS

Głosy w plebiscycie można oddać na dwa sposoby. Pierwszym jest wpisanie nazwisk swoich faworytów na kuponie, który od dziś do 15 lutego 2018 r. będzie publikowany w kolejnych numerach tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska. Każda osoba może wypełnić i przynieść lub przysłać na adres redakcji Pałuk i Ziemi Mogileńskiej: ul. Ogrodowa 1, 88-300 Mogilno (w przesyłce nie wymagającej pokwitowania adresata) dowolną liczbę oryginalnych, wyciętych z gazety kuponów. Ważne, by dotarły do nas najpóźniej do 16 lutego (piątek) 2018 r. do 14:00 (data stempla pocztowego nie ma znaczenia). Sportowiec, którego nazwisko czytelnik wpisze na pierwszym miejscu otrzyma 5 punktów, na drugim - 3 punkty, a na trzecim - 1 punkt. Dane osobowe głosujących nie będą gromadzone ani przetwarzane w jakikolwiek sposób.

Można także głosować za pośrednictwem SMS, który wysyłamy pod numer 73601. W jego treści należy wpisać: TPM. numer sportowca, numer sportowca, numer sportowca, np. TPM. 51, 60, 72 (numery od 51 do 75 podane są poniżej przy kandydatach). Koszt przesłania jednej wiadomości SMS to 3 zł netto (3,69 zł brutto).

GŁOSUJEMY NA TRZECH KANDYDATÓW

Zarówno w głosowaniu za pomocą kuponów, jak i SMS koniecznie muszą być wytypowane 3 osoby. Głosowanie tylko na 1 bądź 2 sportowców spowoduje, że kupon lub SMS będzie nieważny. Regulamin plebiscytu na na www.palukitv.pl.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.

   

Marek Holak
Pałuki i Ziemia Mogileńska nr 1347 (49/2017)

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.