Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Plebiscyt sportowy 2018

Zwycięska pływaczka Weronika i druga w plebiscycie Nina zdobyły wspólnie ponad 10.000 głosów oddanych na kuponach i SMS-ach od naszych czytelników. Trenerem Roku 2018 został ich szkoleniowiec w Orce Mogilno Marcin Jaśkiewicz. Działaczami roku zostali założyciele klubu piłkarskiego Olimp Strzelno - Marcin Kaźmierczak i Sebastian Warzecha.

Ruszył XVIII Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Mogileńskiej 2018 roku, który organizuje Tygodnik Lokalny Pałuki i Ziemia Mogileńska. Szanowni Państwo, czas zacząć ulubioną zabawę nie tylko czytelników, ale wszystkich kochających sport. Trzymajcie kciuki za swoich faworytów odnoszących sukcesy i rozpaczających po porażkach. W ramach podziękowania za emocje macie okazję, żeby dzięki Waszym głosom powalczyli o prestiżowy tytuł sportowca roku.

Regulamin XVIII Plebiscytu Tygodnika Lokalnego Pałuki na Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Mogileńskiej

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.