Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Dziś rusza XIX Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Mogileńskiej 2019 roku, organizowany przez Tygodnik Lokalny Pałuki i Ziemia Mogileńska. Szanowni Państwo, czas zacząć ulubioną zabawę wszystkich kochających sport. Trzymajcie kciuki za swoich faworytów odnoszących sukcesy i rozpaczających po porażkach. W ramach podziękowania za emocje możecie odwdzięczyć się Waszym faworytom poprzez oddanie głosu i wsparcie w walce o prestiżowy tytuł Sportowca Roku.

Kapituła złożona z dziennikarzy naszej gazety uznała, że w 2019 roku lista nominowanych kończy się na 25 sportowcach, z których najpopularniejszego wybierają kibice w drodze głosowania z zamkniętej listy kandydatów, natomiast działacza i trenera wybiera komisja plebiscytowa na podstawie zgłoszeń.
GŁOS NA KUPONIE LUB W SMS
Głosy w plebiscycie można oddać na dwa sposoby. Pierwszym jest wpisanie nazwisk swoich faworytów na kuponie, który od dziś do 13 lutego 2020 r. będzie publikowany w kolejnych numerach tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska.
Każda osoba może wypełnić i przynieść lub przysłać na adres redakcji Pałuk i Ziemi Mogileńskiej: ul. Ogrodowa 1, 88-300 Mogilno
(w przesyłce nie wymagającej pokwitowania adresata) dowolną liczbę oryginalnych, wyciętych z gazety kuponów. Ważne, by dotarły do nas najpóźniej do 14 lutego (piątek) 2020 r. do 1400 (data stempla pocztowego nie ma znaczenia).
Sportowiec, którego nazwisko czytelnik wpisze na pierwszym miejscu otrzyma 5 punktów, na drugim - 3 punkty, a na trzecim - 1 punkt. Dane osobowe głosujących nie będą gromadzone ani przetwarzane w jakikolwiek sposób, a służą jedynie do oddania głosu.
Można także głosować za pośrednictwem SMS, który wysyłamy pod numer 73601. W jego treści należy wpisać: TPM. numer sportowca, numer sportowca, numer sportowca, np. TPM. 51, 62, 75 (numery od 51 do 78 podane są poniżej przy kandydatach). Koszt przesłania jednej wiadomości SMS to 3 zł netto (3,69 zł brutto). Główną nagrodą dla uczestnika Plebiscytu SMS-owego jest zegarek sportowy.

GŁOSUJEMY NA TRZECH KANDYDATÓW
Zarówno w głosowaniu za pomocą kuponów, jak i SMS koniecznie muszą być wytypowane 3 osoby. Głosowanie tylko na 1 bądź 2 sportowców spowoduje, że kupon lub SMS będzie nieważny.
Regulamin plebiscytu.
Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.

 

 

 

Marek Holak
Pałuki i Ziemia Mogileńska nr 1451 (49/2019)

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.