Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Cenimy partnerski dialog i otwarte relacje, chętnie słuchamy wszelkich uwag oraz sugestii dotyczących naszych artykułów. Niniejszą stronę traktujemy jako platformę wymiany myśli, inspiracji, opinii oraz bezpośredniego kontaktu z naszymi czytelnikami, dlatego gorąco zachęcamy do prowadzenia dyskusji oraz aktywnego z niej korzystania. Zależy nam jednak na tym, aby dyskusja była prowadzona w sposób życzliwy, z szacunkiem dla innych osób oraz ich przekonań i zgodnie z obowiązującymi normami społecznymi. 

  1. Nie tolerujemy mowy nienawiści i będziemy konsekwentnie usuwać wszystkie treści o charakterze rasistowskim, homofobicznym, seksistowskim, obrażających inne wyznania, przekonania lub nacje.
  1. Nie tolerujemy łamania prawa - wszelkie aktywności niezgodne z obowiązującymi przepisami, naruszające prawa osób trzecich, w tym prawa autorskie i związane z własnością intelektualną, będziemy konsekwentnie usuwać, a jeśli sytuacja będzie tego wymagała - także zgłaszać odpowiednim organom.
  1. Dbamy o poziom oraz formę komunikacji na naszej stronie na FB, dlatego nie akceptujemy wpisów, które mogą być powszechnie odbierane jako obraźliwe czy też naruszające normy dobrego wychowania, w tym treści erotyczne, pornograficzne, brutalne, wulgarne, itp. Tego typu wpisy będziemy konsekwentnie usuwać.
  1. Nie tolerujemy trollowania, hejtowania i spamowania. Wpisy tego typu będą ignorowane lub usuwane, tak aby nie utrudniały korzystania z naszej strony na FB innym użytkownikom i nie zaburzały bieżącej komunikacji.
  1. Zachęcamy do zamieszczania wszelkich uwag na tematy publiczne. Sprzeciwiamy się jednak rozpowszechnianiu pomówień i kłamstw.
  1. Strona na FB jest miejscem dyskusji i wymiany opinii na tematy interesujące naszych czytelników. Prosimy o nie zamieszczanie w tym miejscu wpisów o charakterze reklamowym lub promocyjnym innych firm lub marek.
  1. Nasza strona FB jest otwarty dla wszystkich. Dlatego też należy pamiętać, że zamieszczane tutaj wpisy będą dostępne dla wszystkich użytkowników. Prosimy zatem o podejmowanie rozważnych decyzji dotyczących upublicznianych tutaj treści. W trosce zarówno o dobro własne i osób najbliższych (np. ochrona danych osobowych), jak również wszystkich naszych czytelników na Facebooku (np. ochrona przed treściami nieodpowiednimi do wieku naszych młodszych fanów).
  1. Administratorzy strony zastrzegają sobie prawo do usunięcia lub ukrycia wpisów łamiących zasady niniejszego regulamin, jak również wszystkich innych treści, w przypadku których będą mieli zastrzeżenia co do zgodności z ogólnie przyjętymi normami i zasadami.
  1. We wszystkich sprawach nieujętych w powyższym regulaminie obowiązują przepisy zawarte w regulaminie serwisu Facebook.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.