Całoroczne oczekiwanie. Wsparcie Trzemesznian i światowych artystów. Już od 41 lat w dni majowe obchodzone są także Dni Trzemeszna. W tym roku oprócz trzemeszeńskich zespołów muzyczno-tanecznych na scenie pojawił się także "Pectus".
41. dni Trzemeszna obchodzone były w miejskim parku Baba. Była to świetna okazja do obejrzenia talentów muzyczno-tanecznych mieszkańców i mieszkanek naszej gminy.
Dla licznej widowni wystąpili:
* zespół Świerszcze z Trzemeszna,
* zespół Strzecha przy Domu Kultury w Trzemesznie,
* zespół Jedyneczki przy ZSP nr 1 w Trzemesznie,
* zespół Olimpia przy ZSP nr 2 w Trzemesznie,
* zespół Złoty Liść przy Domu Kultury w Trzemesznie,
* zespół 2na2 z Trzemeszna.
Po zakończeniu lokalnych występów na scenie pojawił się zespół Same frytki.
Mieszkańcy i przyjezdni jednak najbardziej oczekiwali zespołu tego wieczora - Pectus! Artyści nie zawiedli i przygotowali dla widowni swoje najlepsze utwory w genialnym wykonaniu.
Trzemesznianie zaśpiewali 100 lat z okazji 40. urodzin Mateuszowi i Markowi Szczepanikom.
Po ich występie scenę przejął jeszcze DJ Filip Klamecki.
Oprócz tego w parku oraz na jego górnej części miała miejsce możliwość zakupienia dań i napojów.
Bardzo ważnym wydarzeniem było pojawienie się Fundacji DKMS przy współpracy z gminnym ASH Hunters.
28-letni Kamil Wilczura z Kruchowa walczy z ostrą i rzadką białaczką. Wspólnie z Fundacją DKMS, rodziną i przyjaciółmi Kamila Gmina Trzemeszno organizuje akcję p.n. Rejestracja potencjalnych dawców dla Kamila i innych Pacjentów!
* 1 maja 16:00-20:00 - Park Baba w Trzemesznie,
* 3 maja 9:30-13:00 - Stadion Miejski w Trzemesznie.
Rejestracja jest bezbolesna.
Paulina Kwiatkowska
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze