W 2026 roku przypada 250. rocznica powstania Akademii Trzemeszeńskiej. Dziś o absolwentach z 1922 roku. Szkołę ukończyło wówczas 9 uczniów. Byli to pierwsi maturzyści od 1863 roku.
Sylwester Bartz, Stefan Kaszyński, Izydor Kołodziejczak, Leon Kołodziejczak, Michał Majorek, Bronisław Mądry, Marian Semrau, Dominik Szperka, Leonard Wieczorkiewicz.
Jesteś absolwentką/absolwentem Akademii Trzemeszeńskiej? Prześlij zdjęcia swojego rocznika na [email protected] Twórzmy razem historię.
Paulina Kwiatkowska
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze