Reklama

9 absolwentów Akademii Trzemeszeńskiej 1922 roku

W 2026 roku przypada 250. rocznica powstania Akademii Trzemeszeńskiej. Dziś o absolwentach z 1922 roku. Szkołę ukończyło wówczas 9 uczniów. Byli to pierwsi maturzyści od 1863 roku.

ABSOLWENCI AKADEMII TRZEMESZEŃSKIEJ 1922 ROKU

Sylwester Bartz, Stefan Kaszyński, Izydor Kołodziejczak, Leon Kołodziejczak, Michał Majorek, Bronisław Mądry, Marian Semrau, Dominik Szperka, Leonard Wieczorkiewicz.

Jesteś absolwentką/absolwentem Akademii Trzemeszeńskiej? Prześlij zdjęcia swojego rocznika na [email protected] Twórzmy razem historię.

Paulina Kwiatkowska

Miejsce zdarzenia mapa Mogilno
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo palukimogilno.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości