Reklama

Biesiada na koniec karnawału

Wspólna zabawa trwała prawie do białego rana fot. Paweł Lachowicz Wspólna zabawa trwała prawie do białego rana fot. Paweł Lachowicz

Jeziora Wielkie, biesiada, taniec, zabawa, śpiew
     Biesiada na koniec karnawału
     W jeziorańskim ośrodku kultury, tradycyjnie w ostatnią sobotę karnawału, która w tym roku przypadła 6 lutego odbyło się już po raz 20. Spotkanie z Piosenką Biesiadną.

     Z uczestnictwa w biesiadzie korzysta wielu mieszkańców i sympatyków gminy bez względu na wiek. W tym roku na biesiadzie, po rocznej przerwie do tańca przygrywał znany wszystkim zespół muzyczny Albatros z Wójcina, którzy biesiadują wspólnie z uczestnikami już od 12 lat. Ponieważ z samego założenia spotkania z piosenką biesiadną mają charakter integracyjny wszyscy wspólnie tańczyli, śpiewali i zajadali się biesiadnymi przysmakami. Jak co roku nieodzowną i integralną częścią gali biesiadnej jest wspólne śpiewanie piosenek z wcześniej przygotowanych przez zespół muzyczny śpiewników. Wzorem lat ubiegłych na uczestników zabawy czekała niespodzianka. Był to kabaret Niezwykła opowieść o braciach bliźniakach Peresie i Andrieju. Przednia zabawa trwała do późnych godzin nocnych i zakończyła ją dobrze znaną wszystkim przyśpiewką pt. Góralu, czy ci nie żal.
     Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 8 II 2016

Reklama

 

Przejdź do forum.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo palukimogilno.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości