Na drodze krajowej nr 25 w miejscowości Kuśnierz (gm. Jeziora Wielkie) doszło do kolizji samochodu ciężarowego. Na szczęście nikt nie ucierpiał.
Do zdarzenia doszło ok. 17.00 na łuku drogi krajowej w Kuśnierzu. W cysternie jadącej z Ostrowa Wlkp. wiozącej paszę niespodziewanie wystrzeliła przednia opona w lewym kole.
Kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do lasu. Miał na tyle szczęścia, że zatrzymał się ok. pół metra przed rosnącym drzewem.
![]() |
| fot. Paweł Lachowicz |
Kierujący pojazdem powiedział nam, że wiózł paszę do fermy drobiu w Kuśnierzu: – W pewnym momencie przez ten silny wiatr nic nie było widać na drodze, ale jechaliśmy ostrożnie. Pojazdem oprócz kierowcy podróżował jeden pasażer. Nikt nie odniósł obrażeń.Do celu drogi zostało im zaledwie 2 kilometry.
| Twoja przeglądarka nie obsługuje odtwarzacza filmów. |
| fot. Paweł Lachowicz |
– Całe szczęście, że jedzie jeszcze drugi transport z paszą do Radunka (gm. Jeziora Wielkie), to zawartość, a jest taka możliwość z naszej cysterny przepompujemy do drugiego samochodu – powiedzieli nam uczestnicy kolizji.
![]() |
| fot. Paweł Lachowicz |
Na miejscu pracowali strażacy OSP w Jeziorach Wielkich i PSP z Mogilna oraz policja.
Paweł Lachowicz, 4 IV 2022
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze