Reklama

Eurofestyn i międzynarodowa debata

Strzelno, młodzież, projekt, debata, piknik

    Eurofestyn i międzynarodowa debata

     14 października w hali sportowej w Strzelnie odbyło się podsumowanie projektu międzynarodowego "Raising our voice through debate", który jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus+.

Na eurofestynie wszystkich uczestników witała strzeleńska Orkiestra Dęta OSP fot. Magdalena Lachowicz

     Najpierw ulicami Strzelna przeszła parada europejska. Następnie w hali sportowej przy ul. Topolowej odbył się Eurofestyn. Zapewnione były stoiska kulinarne, tańce różnych krajów, pokazy walk rycerskich oraz różne gry i zabawy przy muzyce. Uruchomiony był także punkt informacji młodzieżowej Eurodesk. Głównym punktem była debata międzynarodowa na temat: Młodzież nie ma wpływu na procesy decyzyjne w swojej miejscowości.

     Projekt jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus +. Partnerami projektu są: Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi  im. Jana Dałkowskiego w Strzelnie, Gmina Strzelno, Gmina Dąbrowa, Debate Club Baicoi Rumunia, Asociacion Polaco Espanola, Hiszpania.

Reklama

     Więcej zdjęć w naszej galerii oraz filmy (Międzynarodowa debata, Strzelno, Eurofestyn w hali sportowej, Strzelno) w zakładce Filmy.

Magdalena Lachowicz, 17 X 2016

Przejdź do forum.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo palukimogilno.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości