22-letni kierowca z Gniezna jadący ulicą Inowrocławską w Strzelnie przekroczył dozwoloną prędkość o 54 km/h. Jechał KG Mobility Tivoli 104 km/h w miejscu, gdzie obowiązywało ograniczenie do 50 km/h.
Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy na 3 miesiące. Ponadto mężczyzna otrzymał mandat karny 1500 złotych i do konta dopisanych zostało 13 punktów.
Marek Holak
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze