21-latek wyszedł z wypadku bez szwanku. Pasażerka "forda" została przewieziona do szpitala.
Jak informuje gnieźnieńska policja, do niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątek 16 sierpnia po północy w Trzemesznie. Na wysokości pl. Hipolita Cegielskiego kierowca forda uderzył w krawężnik i po "wybiciu się” dachował na ulicy kilkadziesiąt metrów dalej.
Poszkodowana pasażerka została przewieziona do szpitala, natomiast 21-letni kierowca z Gniezna na czas wykonywanych z nim czynności został zatrzymany. Miał 1 promil alkoholu w organizmie. Podobny wynik miała również pasażerka forda.
Postępowanie w tej sprawie prowadzi komisariat policji w Trzemesznie. Za czyn, który popełnił, może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna.
Marek Holak
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze