Reklama

Pijany kierowca uderzył w krawężnik i dachował

21-latek wyszedł z wypadku bez szwanku. Pasażerka "forda" została przewieziona do szpitala.

Jak informuje gnieźnieńska policja, do niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątek 16 sierpnia po północy w Trzemesznie. Na wysokości pl. Hipolita Cegielskiego kierowca forda uderzył w krawężnik i po "wybiciu się” dachował na ulicy kilkadziesiąt metrów dalej.

Poszkodowana pasażerka została przewieziona do szpitala, natomiast 21-letni kierowca z Gniezna na czas wykonywanych z nim czynności został zatrzymany. Miał 1 promil alkoholu w organizmie. Podobny wynik miała również pasażerka forda.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi komisariat policji w Trzemesznie. Za czyn, który popełnił, może mu grozić do 3 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna.

Reklama

Marek Holak

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 22/08/2024 17:01
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo palukimogilno.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości