Reklama

44-letni mieszkaniec Mogilna aresztowany - narkotyki, pobicie, groźby karalne, zastraszanie

W czwartek 2 lipca policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie zatrzymali 44-letniego mieszkańca Mogilna. Podczas przeszukania w jego mieszkaniu znaleźli: substancję psychotropową 2 CB o wadze 3,13 gramów, 2 woreczki strunowe z krajanką tytoniową bez polskich znaków akcyzy o łącznej wadze 6 kg oraz 90 sztuk papierosów również bez polskich znaków akcyzy.

Jak informuje rzecznik prasowy KPP w Mogilnie asp. Magdalena Pollak: W toku dalszych czynności kryminalni zabezpieczyli w piwnicy metalową skrzynkę, wewnątrz której znajdował się woreczek foliowy z zawartością marihuany w ilości 6 gram, a także pałkę teleskopową. Mieszkaniec Mogilna był już wcześniej znany policjantom. W ubiegłym miesiącu został zatrzymany za pobicie innego mężczyzny. Dodatkowo od dłuższego czasu stosował groźby karalne wobec swoich sąsiadów oraz ich zastraszał.

Reklama

Na wniosek prokuratora, Sąd Rejonowy w Mogilnie tymczasowo aresztował podejrzanego na okres 3 miesięcy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Marek Holak

fot. KPP w Mogilnie

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 08/07/2026 14:41
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo palukimogilno.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości