Druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wylatowie (gm. Mogilno) przed zbliżającymi się świętami odwiedzili dzieci przebywające w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej w Marcinkowie (gm. Mogilno).
Wcześniej strażacy przeprowadzili akcję charytatywną mająca na celu zbiórkę darów z przeznaczeniem dla dzieci z placówki w Marcinkowie. Dzięki hojności strażaków, ich rodzin oraz mieszkańców przygotowali paczki ze słodyczami, kosmetykami oraz artykułami szkolnymi. W akcję z zaangażowaniem włączyli się także zawodnicy KS Noteć Gębice, którzy z wielką przyjemnością podpisali prezenty dla najmłodszych kibiców.

Dla młodych kibiców spotkanie z zawodnikami "Noteci" Gębice było niezwykłym przeżyciem fot. Aleksandra Heinich
6 grudnia dokładnie w dzień, kiedy dzieci oczekują przyjścia mikołaja, druhowie Tomasz Heinich, Dariusz Smyk, Miłosz Danielewicz, Jakub Sosiński, Dominika Danielewicz, Amelia Borzymowska oraz Aleksandra Heinich przybyli do Marcinkowa, gdzie na terenie Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej przygotowane paczki przekazali najpierw na ręce dyrektorki PCPR Agnieszki Szulc, a następnie trafiły one do podopiecznych ośrodka.

Druhny i druhowie jednostki OSP wręczają paczki dzieciom przebywającym w placówce w Marcinkowie fot. z arch. Aleksandry Heinich
W podziękowaniu strażacy i piłkarze ugoszczeni zostali słodkim poczęstunkiem. Wtedy też młodzi kibice mieli okazję przybić tzw. piątkę z zawodnikami Noteci.
Magdalena Lachowicz
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze