Sukces uczniów ZSP nr 1 w Trzemesznie w konkursie "Mistrz Recyklingu i Przyjaciele" sprawił, że w szkole gościem była Agnieszka Oleszkiewicz, koordynatorka z Fundacji Chlorofil.
Szkołę w konkursie reprezentowały aż 24 eko-zespoły. Tematami przewodnimi były: działania proekologiczne, zrównoważony ekorozwój, praktyczny recykling.
Podczas spotkania wręczone zostały dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców dla najlepszych eko-eko-zespołów:
I miejsce - zespół nr 11 (Ada Kapela, Anastazja Hartwich, Zuzanna Dawidowicz, Julia Dziel, Julia Pawlak)
II miejsce - zespół nr 9 (Szymon Kodranc, Filip Reszelewski)
III miejsce - zespół nr 17 (Norbert Lange, Kornel Wiśniewski) i zespół nr 24 (Stanisław Burczyński, Nikodem Tomczak)
Wyróżnienia:
zespół nr 1 (Zofia Jarczyńska, Dorota Szymańska, Agata Łuszcz)
zespół nr 4 (Lena Majchrzak, Julia Skoczylas)
zespół nr 2 (Hanna Walczak, Maja Pietraszewska)
zespół nr 5 (Anna Popielarz, Bartosz Wrzesień, Wojciech Łuczak).
Szkolnymi koordynatorkami były Iwona Łukomska i Ewa Kaźmierska.
Paulina Kwiatkowska
Fot. ZSP nr 1 w Trzemesznie
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze