Reklama

Recykling w Trzemesznie sukces uczniów ZSP nr 1 w konkursie Mistrz Recyklingu i Przyjaciele

Sukces uczniów ZSP nr 1 w Trzemesznie w konkursie "Mistrz Recyklingu i Przyjaciele" sprawił, że w szkole gościem była Agnieszka Oleszkiewicz, koordynatorka z Fundacji Chlorofil. 

Szkołę w konkursie reprezentowały aż 24 eko-zespoły. Tematami przewodnimi były: działania proekologiczne, zrównoważony ekorozwój, praktyczny recykling.  

Podczas spotkania wręczone zostały dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców dla najlepszych eko-eko-zespołów:

I miejsce - zespół nr 11 (Ada Kapela, Anastazja Hartwich, Zuzanna Dawidowicz, Julia Dziel, Julia Pawlak)

Reklama

II miejsce - zespół nr 9 (Szymon Kodranc, Filip Reszelewski)

III miejsce - zespół nr 17 (Norbert Lange, Kornel Wiśniewski) i zespół nr 24 (Stanisław Burczyński, Nikodem Tomczak)

Wyróżnienia:

zespół nr 1 (Zofia Jarczyńska, Dorota Szymańska, Agata Łuszcz)

zespół nr 4 (Lena Majchrzak, Julia Skoczylas)

zespół nr 2 (Hanna Walczak, Maja Pietraszewska)

zespół nr 5 (Anna Popielarz, Bartosz Wrzesień, Wojciech Łuczak).

Szkolnymi koordynatorkami były Iwona Łukomska i Ewa Kaźmierska.

Paulina Kwiatkowska 

Fot. ZSP nr 1 w Trzemesznie 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 27/06/2026 10:00
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo palukimogilno.pl




Reklama