27/06/2026 | Autor: Pałuki i Ziemia Mogileńska | źródło: palukimogilno.pl
Uczniowie ZSP nr 1 w Trzemesznie odnieśli sukces w konkursie Mistrz Recyklingu i Przyjaciele, dlatego szkołę odwiedziła Agnieszka Oleszkiewicz z Fundacji Chlorofil. W rywalizacji wzięły udział 24 eko zespoły, a podczas spotkania wręczono dyplomy i nagrody od Rady Rodziców dla najlepszych drużyn. Galeria pokazuje momenty z podsumowania i nagrodzenia uczestników.