Reklama

Wieczornica z Janem Pawłem II

Strzelno
     Wieczornica z Janem Pawłem II
     VIII Dzień Papieski, który w tym roku przypadł na dzień 12 października, upłynął pod hasłem Jan Paweł II - wychowawca młodych. 

{jgflv file:=[filmy/jp2wiecz.flv] width:=[300] height:=[220] autostart:=[false]
image:=[filmy/jp2wiecz.jpg]} Fragment przedstawienia pt. Czasami wystarcza promyk słońca wystawiony z okazji VIII Dnia Papieskiego przez uczniów ZSZ w Strzelnie fot. Paweł Lachowicz

 


    W parafii pw. Świętej Trójcy w Strzelnie VIII Dzień Papieski obchodzono bardzo uroczyście. Po wieczornej eucharystii chętni mogli uczestniczyć w montażu słowno-muzycznym pt.  Czasami wystarcza promyk słońca. Na zakończenie kilka swoich utworów zaprezentowała strzeleńska Orkiestra Dęta.

    Więcej szczegółów w czwartkowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej, 16 października. Zdjęcia w naszej galerii internetowej.

Paweł Lachowicz, 15 X 2008

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo palukimogilno.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości