Wiesław Woźnica podczas przygotowywania dyplomów fot. Magdalena Lachowicz
Strzelno, biblioteka, Atena, szarada
Wiosenna szarada
W sobotę 21 marca Klub Miłośników Rozrywek Umysłowych Atena wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Strzelnie zorganizowali XIII Szaradziarskie Mistrzostwa Strzelna o tytuł Wiosenny Mistrz – 2015.
Do wiosennego łamania głowy przystąpiło 11 szaradzistów, którzy rozwiązywali niełatwe zadania. Na każdy zestaw przeznaczone było 50 minut. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie Andrzej Lipiński, Wiesław Woźnica i Zofia Nowak-Paczkowska. Nagrodami dla zdobywców miejsc od 1 do 5 był zakupiony przez organizatorów sprzęt AGD. Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody książkowe.
Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska lub e-Pałukach w czwartek 26 marca. Więcej zdjęć w naszej galerii.
Magdalena Lachowicz, 23 III 2015
Przejdź do forum.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze