Uczniowie ZSP w Słowikowie dla Redemptoris Missio w Poznaniu podczas parafialnej akcji charytatywnej zbierali artykuły papiernicze.
Inicjatywa została zorganizowana dzięki ks. Ryszardowi Borowiczowi oraz parafianom Parafii pw. Świętego Jakuba Apostoła w Kamieńcu oraz ZSP w Słowikowie.
Każdy gest pomocy ma znaczenie.
Paulina Kwiatkowska
Fot. Fundacja
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze