06/05/2026 | Autor: Pałuki i Ziemia Mogileńska | źródło: palukimogilno.pl
Po 48 latach od matury absolwenci LO w Trzemesznie z klas IVa i IVd spotkali się w restauracji Czeremcha. Był czas na rozmowy i wspomnienia, ale też na chwilę zadumy. Uczestnicy odwiedzili cmentarz parafialny, gdzie zapalili znicze i złożyli kwiaty na grobach nauczycieli oraz koleżanek i kolegów. To spotkanie pokazało, że dawne znajomości wciąż trzymają się mocno.