Reklama

Marek Czarnecki zaprasza - wystawa Ekspresje Bałtyckie Marcina Kołakowskiego

W niedzielę 7 września, Marek Czarnecki z Piotrem Nowińskim zawiesili w "Galerii na Płocie" prace, kolejnej VI w ciągu roku wystawy fotograficznej zatytułowanej "Ekspresje Bałtyckie". Jest to wystawa prac Marcina Kołakowskiego z Trójmiasta.

Już niedługo, bo 14 października Galeria na Płocie w Padniewku (gm. Mogilno) obchodzić będzie 1. rocznicę funkcjonowania. Od 14 października 2024 roku w galerii według pomysłu Marka Czarneckiego zlokalizowanej tuż przy ścieżce pieszo-rowerowej oraz ulicy z Mogilna do Padniewka, mieszkańcy mogli już oglądać 5 fotograficznych wystaw tematycznych.

W niedzielę 7 września, Marek Czarnecki z Piotrem Nowińskim zawiesili kolejne prace zatytułowane Ekspresje Bałtyckie. Jest to wystawa prac Marcina Kołakowskiego.

Reklama

Autor jest członkiem Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego, w przeszłości był wieloletnim prezesem Studenckiej Agencji Fotograficznej. Zafascynowany jest twórczością fotografa mody Richarda Avedona, niemiecko-australijskiego fotografa mody Helmuta Newtona i jednego z najwybitniejszych francuskich fotoreporterów Henriego Cartiera-Bressona. Ekspresje Bałtyckie to pejzaże Morza Bałtyckiego z amorficznym światłem uzyskanym dzięki fotografowaniu głównie o zmroku dzięki długim czasom naświetlania. Poza fotografią krajobrazową zafascynowany jest fotografią uliczną.

Marek Holak

Reklama

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 11/09/2025 08:17
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo palukimogilno.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości