29 listopada w Urzędzie Gminy w Orchowie, wójt Grzegorz Matkowski i burmistrz Trzemeszna Kacper Lipiński podpisali obustronne porozumienie, wynikiem którego nastąpią zmiany na stanowisku dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej w Trzemesznie.
Zmiany na stanowisku dyrektora Ośrodka Pomocy Społecznej w Trzemesznie związane są ze złożeniem wypowiedzenia umowy o pracę przez dotychczasową dyrektorkę ośrodka Lucynę Buzałę. Jak poinformował burmistrz Kacper Lipiński od nowego roku OPS w Trzemesznie kierować będzie Iwona Mietlicka, która obecnie kieruje Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Orchowie. Zmiana nastąpi na zasadzie przeniesienia w wyniku porozumienia między samorządami gminy Orchowo i Trzemeszno. Zgodnie z ustawą o pracownikach samorządowych w takiej sytuacji nie obowiązuje procedura konkursowa. Stosowne dokumenty podpisane zostały przez włodarzy obu gmin 29 listopada. Iwona Mietlicka rozpocznie soja pracę w Trzemesznie 2 stycznia.
Tymczasem, 29 listopada wójt gminy Orchowo Grzegorz Matkowski ogłosił nabór na wolne stanowisko kierownika GOPS w Orchowie. Wymagane dokumenty aplikacyjne można składać osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy w Orchowie lub przesłać pocztą na adres: Urząd Gminy Orchowo, Kościuszki 6, 62-436 Orchowo do 12 grudnia, godz. 12.00. Dokumenty aplikacyjne powinny znajdować się w zamkniętej kopercie z oznaczeniem Oferta pracy – nabór na kierownika GOPS.
Magdalena Lachowicz
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze