Reklama

Łowili puchar burmistrza

Najlepsi odebrali nagrody z rąk wiceburmistrza Mogilna Jarosława Ciesielskiego fot. Joanna Świetnicka

Mogilno, woda, spławik, ryby, wędka, puchar

    Łowili puchar burmistrza

     11 maja na Jeziorze Mogileńskim odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Koła Polskiego Związku Wędkarskiego w Mogilnie. Na starcie stanęło 28 spławikowców - 23 w kategorii seniorów i 5 w kategorii juniorów.

     Zawody miały charakter towarzyski. Zawodnicy walczyli o puchar burmistrza Mogilna Leszka Duszyńskiego. Łącznie złowiono dokładnie 30,581 kg ryb i były to przeważnie płocie, leszcze, krąpie i liny. W kategorii juniorów nie miał sobie równych Wojciech Sobiesiak. W kategorii seniorów prym wiódł Sławomir Kiełczewski. Konkurs odbył się z inicjatywy zarządu mogileńskiego koła PZW na czele z prezesem Przemysławem Stranzem.

     Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska oraz e-Pałukach w czwartek 15 maja. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Reklama

Joanna Świetnicka, 13 V 2014

Przejdź do forum.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo palukimogilno.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości