Reklama

Otwarto nowy plac zabaw

Jedną z atrakcji był kącik wizażu
       fot. Joanna Świetnicka

Bielice
     Otwarto nowy plac zabaw
     Montaż urządzeń ruszył 20 lipca. Uroczyste otwarcie nowego obiektu nastąpiło 23 lipca. Poprzez przecięcie wstęgi dokonali tego: burmistrz Mogilna Leszek Duszyński, sołtys Sołectwa Marcinkowo Małgorzata Źrałka, wicestarosta mogileński Tadeusz Szymański oraz proboszcz gębickiej parafii ks. Stanisław Siuchniński, który po krótkiej modlitwie poświęcił obiekt.

     Uroczystość połączona była z Festynem Rodzinnym. Na uczestników spotkania czekało mnóstwo atrakcji, wśród których nie zabrakło konkursów, prezentacji motolotni i przejazdów bryczką. Był też pokaz sprzętu używanego przez policjantów z KPP w Mogilnie i saperów z Inowrocławia. Nie zabrakło również poczęstunku.
     Więcej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska, 28 lipca (czwartek). Zdjęcia w naszej internetowej galerii.

Joanna Świetnicka, 25 VII 2011

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo palukimogilno.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości