Jedną z atrakcji były występy artystyczne najmłodszych
fot. Joanna Świetnicka
Kołodziejewo
Pamiętają o seniorach
W piątkowe popołudnie 21 stycznia w świetlicy wiejskiej w Kołodziejewie (gm. Janikowo) obchodzono Dzień Seniora. Okazją do zorganizowania spotkania był Dzień Babci i Dzień Dziadka.
Czas licznie zebranym umiliły występy artystyczne dzieci i młodzieży z Kołodziejewa. Nie zabrakło też konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Miłym akcentem uroczystości było wręczenie przez milusińskich z kl. VI oraz organizatorów przygotowanych wcześniej dla babć i dziadków upominków. Na seniorów czekał też słodki poczęstunek i lampka szampana. Jedną z niespodzianek był ogromny okolicznościowy tort z fajerwerkami.
Inicjatorem przedsięwzięcia była miejscowa Rada Sołecka na czele z sołtysem Edytą Sikorską.
Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska, 27 stycznia (czwartek). Więcej zdjęć w naszej galerii.
Joanna Świetnicka, 25 I 2011
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze