24 czerwca po godzinie 22.00 dyżurny mogileńskiej KPP otrzymał informację od pracowników jednej ze stacji paliw w gminie Mogilno o ujęciu pijanego kierowcy.
Pracownicy stacji paliw przybyłym na miejsce funkcjonariuszom prewencji tłumaczyli, że podczas obsługi kierowcy wyczuli od niego woń alkoholu i w związku z tym uniemożliwili mu dalszą jazdę, zabierając kluczyki od samochodu. Policjanci zbadali trzeźwość kierowcy opla vectry. Urządzenie wykazało, że kierowca miał w wydychanym powietrzu około 1,5 promila alkoholu. Na domiar złego nie posiadał uprawnień do kierowania.
Teraz o przyszłości 37-letniego mieszkańca powiatu mogileńskiego - jak informuje oficer prasowy KPP w Mogilnie st. asp. Tomasz Bartecki - zadecyduje sąd.
Magdalena Lachowicz, 25 VI 2020
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze