Reklama

Retro Party

Pierwsze Retro Party w gminie okazało się przednią imprezą

         fot. Paweł Lachowicz

Jeziora Wielkie, dyskoteka, retro, GOKiR
     Retro Party
     Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich jest organizatorem licznych imprez kulturalnych dla mieszkańców w każdym przedziale wiekowym od najmłodszych do seniorów. 26 stycznia z myślą o nieco dojrzalszych mieszkańcach zorganizowana została impreza, która przebiegała pn. Retro Party.

     Na imprezie bawiło się 120 osób i nie byli to tylko ci nieco dojrzalsi mieszkańcy, przy przebojach ostatniego 30-lecia minionego stulecia doskonale bawiła się także młodzież. Impreza, dzięki dwóm didżejom Krzysztofowi Zwolińskiemu i Michałowi Burdzińskiemu, którzy przypomnieli największe hity dawnych lat, okazała się czasem muzycznych i towarzyskich wspomnień.  Pierwsze Retro Party, które zakończyło się o godzinie 3.00 w nocy przeszło już do historii i jak powiedzieli nam uczestnicy zabawy pozostawiło uczestnikom piękne wspomnienia doskonałej zabawy.
     Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska lub e-Pałukach w czwartek, 31 stycznia. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 28 I 2013

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo palukimogilno.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości