Reklama

Skakali przez przeszkody

Na zawodników czekały przeszkody o różnym stopniu trudności

       fot. Joanna Świetnicka

Wiecanowo, konie, jeździec, zawody
     Skakali przez przeszkody
     Niewątpliwie była to nie lada atrakcja dla publiczności. Tym bardziej, że zmagania uczestników zawodów mógł podziwiać każdy chętny, bowiem była to impreza otwarta dla widzów. Organizatorzy mają nadzieję, iż zawody te na stałe wpiszą się w kalendarz imprez organizowanych corocznie przez klub.

     W niedzielę 10 czerwca w Wiecanowie (gm. Mogilno) odbyły się I Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody Wiecanowo 2012. Zmagania zawodników sędziowała profesjonalistka - Katarzyna Meger. Towarzyszyli jej sędziowie pomocniczy i gospodarz toru, którzy zadbali m.in. o zachowanie reguł towarzyszących tego typu zawodom oraz relacjonowanie tego, co działo się na torze przeszkód.
     Zawody rozegrane zostały na dużym parkurze (50/70 metrów) w następujących kategoriach: Mini LL, LL, L, P i N. Dzieci miały do pokonania 9 przeszkód. Natomiast na dorosłych z licencją czekał tor, na którym rozstawione zostało 11 przeszkód. Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody. Impreza odbyła się z inicjatywy Klubu Jeździeckiego Wiecanowo. O to by atrakcji nie zabrakło zadbali wszyscy członkowie klubu. Patronat medialny nad piknikiem sprawuje tygodnik Pałuki i Ziemia Mogileńska.
     Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska oraz e-Pałukach w czwartek, 14 czerwca. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Joanna Świetnicka, 12 VI 2012

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo palukimogilno.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości