Reklama

Trwa zalepianie dziur - utrudnienia na rondzie przy zjeździe z wiaduktu kolejowego w Mogilnie

W środę 6 maja na ulicach Mogilna trwa zalepianie dziur w jezdniach, powstałych po okresie zimowym.

Utrudnienia panują na rondzie, przy zjeździe z wiaduktu kolejowego. Kierowcy samochodów nie mogą zjechać z wiaduktu w kierunku ulicy Hallera, tylko kierowani są na ulicę Dworcową. Chcąc jechać do centrum miasta, muszą dostać się na ulicę Kościuszki i dalej na ulicę Hallera. Poza tym ruch na rondzie odbywa się normalnie.

Marek Holak

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 06/05/2026 17:15
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo palukimogilno.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości