W środę 6 maja na ulicach Mogilna trwa zalepianie dziur w jezdniach, powstałych po okresie zimowym.
Utrudnienia panują na rondzie, przy zjeździe z wiaduktu kolejowego. Kierowcy samochodów nie mogą zjechać z wiaduktu w kierunku ulicy Hallera, tylko kierowani są na ulicę Dworcową. Chcąc jechać do centrum miasta, muszą dostać się na ulicę Kościuszki i dalej na ulicę Hallera. Poza tym ruch na rondzie odbywa się normalnie.
Marek Holak
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze