Patrycja Grobelna odbiera nagrodę za I miejsce w kategorii klas I z rąk dyrektora szkoły Jolanty Dybała fot. Magdalena Lachowicz
Markowice, konkurs, poezja, Julian Tuwim
Tuwim w Markowicach
Rok 2013 uchwałą Sejmu RP z dnia 7 grudnia 2012 roku ustanowiony został Rokiem Juliana Tuwima. O tym wybitnym polskim poecie nie zapomniała społeczność Szkoły Podstawowej w Markowicach (gm. Strzelno).
Z tej okazji w czwartek 18 kwietnia w murach szkoły odbył się Konkurs Recytatorski Poezji Juliana Tuwima. Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach uczniów klas I-III i IV-VI. Komisja konkursowa nagrodziła najlepszych recytatorów nagrodami książkowymi. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody pocieszenia.
Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska lub e-Pałukach w czwartek, 25 kwietnia. Więcej zdjęć w naszej galerii.
Magdalena Lachowicz, 19 IV 2013
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze