Uczniowie podczas występów fot. Paweł Lachowicz
Strzelno, ZS, profilaktyka, kolęda
Z kolędą o świętach
19 grudnia w Zespole Szkół przy ulicy Kościuszki w Strzelnie upłynął w świątecznej atmosferze. Tego dnia uczniowie zaprezentowali przedstawienie bożonarodzeniowe.
Uczniowie przedstawili tradycje świąteczne, w tym obyczaj dzielenia się opłatkiem, potrawy wigilijne, dekorowanie choinki, układanie sianka pod obrusem, czy też symbol wolnego miejsca przy stole. Podczas uroczystego apelu młodzież uczestniczyła też w akcji profilaktycznej pn. Ocalona z piekła, przygotowanej przez pedagoga szkolnego. Młodzież zaprezentowała dramat oparty na biografii byłej modelki Anny Golędzinowskiej.
Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska lub e-Pałukach w poniedziałek, 23 grudnia. Więcej zdjęć w naszej galerii.
Paweł Lachowicz, 20 XII 2013
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze