01/05/2026 | Autor: Pałuki i Ziemia Mogileńska | źródło: palukimogilno.pl
Galeria z uroczystości w Kwieciszewie, gdzie 1 maja odsłonięto tabliczkę „Skwer im. Powstańca Wielkopolskiego Michała Badyny”. Wcześniej, po wniosku radnego Mirosława Leszczyńskiego, Rada Miejska w Mogilnie 22 października 2025 roku jednogłośnie nadała skwerowi tę nazwę. W wydarzeniu uczestniczyli m.in. burmistrz Karol Nawrot, rodzina powstańca, przedstawiciele OSP i szkoły. Złożono też kwiaty na grobie Michała Badyny.