23/06/2026 | Autor: Pałuki i Ziemia Mogileńska | źródło: palukimogilno.pl
23 czerwca w sali USC mogileńskiego ratusza uhonorowano pary świętujące Złote Gody. Jubilaci odebrali Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, a także kwiaty i upominki. Gratulacje złożyli burmistrz Karol Nawrot, przewodniczący Rady Miejskiej Paweł Molenda oraz kierownik USC Justyna Jarlaczyk. Wyróżniono małżeństwa Luwańskich, Nowaków, Felerskich i Komisarków.