11 lipca w lesie babskim w Szerzawach odbyła się pierwsza edycja biegu leśnego - 5tka Goni Dzika organizowanego przez stowarzyszenie "W Dobrej Formie" Adama Krasickiego i Marcina Jaśkiewicza.
Biegacze startowali spod stadionu Wembley w Szerzawach i mieli do pokonania dwie pętle po 2,5 km. Łącznie ten dystans pokonało 120 biegaczy.
Najszybszy okazał się Bartosz Pawlak z Padniewka z czasem 0:16:33, drugie miejsce zajął Mariusz Pawłowski z Marzęcic, a trzeci Waldemar Deroń z Bydgoszczy. Wśród kobiet najszybciej 5 km pokonała Dorota Pawlowska z Marzęcic, druga była Agnieszka Mielecka z Gąsawy, a trzecia Agnieszka Biegała z Inowrocławia.
Więcej zdjęć w naszej galerii. Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemi Mogileńskiej w czwartek 16 lipca.
Damian Stawski, 12 VI 2020
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze