Reklama

Dzień Ziemi w Miradzu

Leśniczy Wojciech Wojtasiński za doskonałą współpracę z harcerzami otrzymał pamiątkowy kubek z logo drużyny i wydrukowane podziekowanie  fot. Magdalena Lachowicz Leśniczy Wojciech Wojtasiński za doskonałą współpracę z harcerzami otrzymał pamiątkowy kubek z logo drużyny i wydrukowane podziękowanie  fot. Magdalena Lachowicz

Miradz, Strzelno, nadleśnictwo, harcerze, ścieżka, ognisko

    Dzień Ziemi w Miradzu

     20 kwietnia harcerze 13 drużyny Nieprzetartego Szlaku im. Mikołaja Kopernika i wychowankowie z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Strzelnie uczestniczyli w spotkaniu z okazji Dnia Ziemi.

     Spotkanie odbyło się na terenie Nadleśnictwa w Miradzu. Harcerze i wychowankowie wraz z leśnikiem Wojciechem Wojtasińskim zwiedzali ścieżkę przyrodniczo-dydaktyczną. Przy okazji harcerze otrzymali tabliczkę, która wkopana została w miejscu zeszłorocznego sadzenia przez nich lasu. Całość zakończyła się pieczeniem kiełbasek na terenie Zielonej klasy. Tam leśniczy Wojciech Wojtasiński za doskonałą współpracę otrzymał z rąk phm. Arkadiusza Przybyszewskiego podziękowanie oraz kubek z logo drużyny harcerskiej.

     Więcej zdjęć w naszej galerii.

Reklama

Magdalena Lachowicz, 22 IV 2016

Przejdź do forum.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo palukimogilno.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości