Reklama

Muzyka łączy pokolenia

Uczestnicy z chęcią brali udział w zabawie tanecznej 
           fot. Paweł Lachowicz

Siemionki
     Muzyka łączy pokolenia
     W sobotę 3 września na terenie DPS w Siemionkach (gm. Jeziora Wielkie) zorganizowany został piknik integracyjny dla osób starszych, niepełnosprawnych oraz dla dzieci i młodzieży pn. Muzyka łączy pokolenia. Był to bardzo ważny dzień szczególnie dla mieszkanek DPS, gdyż w pikniku uczestniczyły ich rodziny, które specjalnie na ten dzień przybyły z rożnych zakątków Polski.

     Nie zabrakło także zaprzyjaźnionych z DPS - em ośrodków, w tym WTZ Bielice, WTZ Kruszwica, MOW Kruszwica, DPS Ludzisko oraz ŚDS Strzelno. W parku DPS trwały integracyjne zabawy i gry rekreacyjno - sportowe z nagrodami. Jednocześnie trwał także Integracyjny Turniej Plażowej Piłki Siatkowej pn. Jesteś ważnym człowiekiem. Do turnieju stanęły 4 mieszane drużyny Radosne serca, Koniczynki, Gopło i Słoneczko. Ponadto kuchnia DPS wraz z pozostałymi pracownikami DPS przygotowali dla wszystkich poczęstunek. Była kawa, ciasto, lody i zimne napoje.

     Całość zakończyła się uroczystym obiadem, na który wszyscy uczestnicy pikniku zaproszeni zostali do jadalni DPS. Impreza odbyła się dzięki dofinansowaniu z Urzędu Marszałkowskiego na realizację zadania w zakresie pomocy społecznej pn. Wspieranie aktywności i integracji społecznej seniorów.

Reklama

     Szczegóły w papierowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej, 8 września. Więcej zdjęć w naszej galerii internetowej.

Paweł Lachowicz, 5 IX 2011

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo palukimogilno.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości