Wielką frajdę dzieciom sprawił udział w konkurencjach sportowo-rekreacyjnych
fot. Paweł Lachowicz
Goryszewo, piknik, dzieci, rodzice, zabawa, boisko, mecz
Udany festyn
9 czerwca, na boisku sportowym przy świetlicy wiejskiej w Goryszewie (gm. Mogilno) odbył się festyn rodzinny dla mieszkańców sołectwa.
Były gry, zabawy i konkursy dla każdego bez względu na wiek. Sołtys Zdzisława Budzyńska przygotowała mnóstwo konkurencji sportowo-rekreacyjnych, za które dzieci otrzymały słodkie nagrody. Nie zabrakło też zgadywanek. Dodatkową atrakcją dla najmłodszych była możliwość przejażdżki ciągnikiem. W między czasie odbył się też mecz piłki nożnej pomiędzy drużyną dzieci, a rodziców. Każdy uczestnik festynu mógł częstować się słodyczami i ochładzać się zimnymi napojami. Były też zapiekanki oraz kiełbasa z grilla. Organizatorem festynu była Rada Sołecka Goryszewa z sołtysem Zdzisławą Budzyńską, miejscowe KGW oraz goryszewska jednostka OSP.
Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska lub e-Pałukach w czwartek, 13 czerwca. Więcej zdjęć w naszej galerii.
Paweł Lachowicz, 11 VI 2013
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze