20 czerwca 2026 roku nad Jeziorem Orchowskim odbyły się Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Orchowo - Najlepszy Wędkarz Wśród Strażaków OSP oraz Najlepsza Drużyna Wędkarska Wśród Strażaków OSP.
W zawodach udział wzięli druhowie z jednostek z terenu Gminy Orchowo: OSP Bielsko oraz OSP Orchowo.
Zawody odbyły się w klasyfikacji indywidualnej oraz w drużynowej.
Klasyfikacja indywidualna:
1 miejsce - JAKUB TOMCZAK - OSP BIELSKO - 2300 PKT
2 miejsce - TOMASZ SUCHARSKI - OSP ORCHOWO - 800 PKT
3 miejsce - PAWEŁ KRZYWIŃSKI - OSP BIELSKO - 780 PKT
4 miejsce - DAWID KAŹMIERCZAK - OSP ORCHOWO - 700 PKT
5 miejsce - MATEUSZ KRENC - OSP ORCHOWO - 600 PKT
6 miejsce - JOANNA GÓRSKA - OSP ORCHOWO - 480 PKT
6 miejsce - MACIEJ GÓRSKI - OSP ORCHOWO- 480 PKT
Klasyfikacja drużynowa:
1 miejsce - OSP ORCHOWO - 2100 PKT
2 miejsce - OSP BIELSKO - 3080 PKT
Drużyna OSP Bielsko zdobyła większą liczbę punktów, lecz zgodnie z regulaminem drużyna nie otrzymała pucharu z uwagi na wymaganą liczbę uczestników drużyny, jaką były minimum 3 osoby. Puchar ten został wręczony drużynie OSP Orchowo.
Trzech najlepszych zawodników otrzymało puchary oraz nagrody. Każdy uczestnik został obdarowany akcesoriami wędkarskimi.
Paulina Kwiatkowska
Fot. Janusz Szczepański
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze