25/06/2026 | Autor: Pałuki i Ziemia Mogileńska | źródło: palukimogilno.pl
20 czerwca 2026 r. nad Jeziorem Orchowskim rozegrano Spławikowe Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Orchowo dla strażaków OSP. Wystartowali druhowie z OSP Bielsko i OSP Orchowo, rywalizując indywidualnie i drużynowo. Najlepszy był Jakub Tomczak, a puchar drużynowy trafił do OSP Orchowo. Zwycięzcy odebrali puchary i nagrody, a wszyscy uczestnicy akcesoria wędkarskie. Fot. Janusz Szczepański.